Kancelaria adwokacka / prawnicza

 

Adwokat KatowiceAdwokat zgodnie z ustawą Prawo o adwokaturze świadczy szeroko rozumianą pomoc prawną. Przez pomoc prawną należy rozumieć: udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie projektów aktów prawnych oraz występowanie przed sądami i urzędami. Pomoc prawna świadczona jest osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym oraz jednostkom organizacyjnym. Jako adwokaci działamy na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa, wykonując swą pracę reprezentujemy naszych klientów na terenie całego kraju. Rozwiązujemy wszelkie, nawet najtrudniejsze problemy natury prawnej. Każdorazowo, bez wyjątku służyć pomocą będzie nasza kancelaria adwokacka. Katowice to miasto w którym świadczymy swoje usługi , tutaj siedzibę ma prowadzona przez nas kancelaria adwokacka.

Główną ideą powstania naszych kancelarii adwokackich była cheć niesienia wysokiej jakości pomocy prawnej dla osób potrzebujących. Dla nas zawód adwokata to nie tylko kolejna na rynku działalność gospodarcza to również misja polegająca na niesieniu profesjonalnej pomocy oraz szerzeniu świadomości prawnej. Właśnie w ten sposób podchodzimy do usług które świadczymy. Wiąże się z nimi duża odpowiedzialność, mamy świadomość zaufania którym obdarzają nas klienci.

Podziękowania klientów oraz polecenia naszych usług znajomym, to dla nas znak, że kancelaria prawnicza którą prowadzimy zmierza we właściwym kierunku. To również potwierdzenie, że warto ciężko pracować, warto angażować się w sprawy naszych klientów. 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Adwokat Bogdan Merker.

Kancelaria Adwokacka Katowice ul. Przemysłowa 10/127

Adwokat Ewa Hauzer-Auguściak

Kancelaria Prawna Katowice ul. Przemysłowa 10/128

Adwokat Anna Smugowska- Kocerka

Kancelaria Adwokacka Katowice ul. Przemysłowa 10/126