Porady prawne i pomoc prawna

 

Porady prawne, pomoc prawna, Katowice

Kancelarie świadczą kompleksowa pomoc prawną między innymi udzielając porady prawne. Katowice jako nieformalna stolica Śląska i siedziba Kancelarii to nie jedyny obszar do mieszkańców którego kierujemy naszą ofertę. Pomoc prawna którą świadczymy kierujemy do wszystkich mieszkańców Aglomeracji Śląskiej.

W zależności od rodzaju sprawy i problematyki z którą się stykamy doradzamy najlepsze rozwiązanie. W zdecydowanej większości przypadków udzielamy wyczerpującej odpowiedzi na pierwszym spotkaniu, w sprawach skomplikowanych po analizie złożonej dokumentacji. Porady prawne mogą polegać na przygotowaniu pisma, pomocy w skompletowaniu dokumentów, udzieleniu bezpośredniej informacji o przysługujących prawach lub posiadanych obowiązkach. Każdorazowo, mając trudny do rozwikłania problem prawny, nie należy odkładać wizyty u adwokata. Upływ czas w większości przypadków rodzi bardzo doniosłe skutki prawne i należy mieć to na uwadze. Dodatkowo w wstępnej fazie większości spraw można w istotnym zakresie ograniczyć potencjalne koszty postępowania.

Pomoc prawną w formie porady kierujemy do osób fizycznych, osób prawnych. W przypadku zlecenia nam prowadzenia sprawy po odbytej poradzie prawnej, koszt porady wliczamy jako część naszego honorarium. 

Koszt porady prawnej to 200 zł.

Godziny otwarcia 9.00 – 18.00.

Porada prawna, pomoc prawna. Katowice ul Przemysłowa 10.